Bergüzer Korel'i çileden çıkartan kiralık ev: 'Bu parayı istemek vicdansızlık'

Bergüzer Korel'i çileden çıkartan kiralık ev: 'Bu parayı istemek vicdansızlık'

Kahramanmaraş'ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından depremzedeler için harekete geçem Bergüzar Korel, Konya'da 4 bin TL kira istenen bir evin içini paylaşarak isyan etti. Korel, 'Bu parayı istemek vicdansızlıktır.' ifadelerini kullanarak fahiş kira fiyatlarına tepki gösterdi.

Oyuncu Bergüzar Korel depremlerini ilk gününden beri depremzedelere destek olmak için çaba sarf ediyor. Bölgeye giden yardımlar için paylaşım yapmaya devam eden ünlü isim, sosyal medyada sık sık yardım taleplerini gündeme getiriyor.

Konya’daki Kiralık Eve Tepki

“Önümüzdeki yol çok uzun, maskeyi önce kendine sonra çocuğuna mantığını da anlıyorum ama şu anda kıyametin ortasındayız. Kırılgan psikolojimizin derdine düşecek zaman değil. Enkaz videolarını izleyip paylaşıp lanet okumanın ötesine geçmeliyiz” sözleriyle dikkat çeken oyuncu son olarak Konya’da 4 bin TL kira ve 4 bin TL depozito istenen evin durumunu paylaşıp isyan etti.

Korel paylaşımında “Bu evin için bu parayı istemek vicdansızlıktır” diyerek evin içini paylaştı. O paylaşım sosyal medyada gündem oldu.

Kaynak: gazetekolektif.com